Квартет “ІМПРЕССІО”


Капела ім. Ревуцького

Квартет солістів "Impressio" був створений в жовтні 2016 року на базі Чоловічої капели ім. Л. Ревуцького у складі Дениса Шпака (ліричний тенор), Володимира Шевчука (драматичний тенор), Костянтина Коренєва (баритон) та Арсентія Примака (бас). У 2019 році Костянтина Коренєва у складі квартету змінив Дмитро Воронов (баритон).
В програмах квартету також бере участь Анна Зарецька (сопрано). Квартет виконує вокальні твори у популярному в світі стилі classical crossover, що поєднує в собі класичну музику з різними сучасними напрямками.


У виконанні колективу можна почути як пісні українських композиторів, так і світові хіти. Репертуарний діапазон виконавців надзвичайно широкий — від «Червоної рути» Володимира Івасюка до саундтреку з фільму «П’ятий елемент», який виконує Анна Зарецька. У творчому доробку квартету пісні українських композиторів, світові хіти, пісні з репертуару Андреа Бочеллі, Елвіса Преслі, групи «Queen», саундтрек з фільму «П’ятий елемент», арії з мюзиклу «Привид опери», «Чарівна флейта» В.А. Моцарта, джазові композиції, блюзова класика та багато іншого.
Квартет «Impressio» і Анна Зарецька успішно виступають як у концертних залах, так і на фестивальних сценах та майданчиках клубів.

За такий короткий час квартет з моменту створення неодноразово виступав на великих сценах м. Києва та України. Зокрема, до Дня Європи в Україні та до Євробачення-2017 квартет разом з Капелою ім. Л.Ревуцького виступили у фан-зоні на Софійській площі, брали участь у різних гала-концертах тощо.
Наразі, колектив має спільну працю з Київським академічним театром "Колесо" та Національним Музеєм Революції Гідності у виставі "МИ, МАЙДАН!" за п'єсою Надії Симчич, яка була також виконана у м. Львів та у м. Запоріжжя. До речі, ця вистава за участю квартету отримала престижну премію «Київська пектораль» у номінації «Краща камерна вистава».

Ще у 2017 році квартет разом з солісткою Капели Анною Зарецькою презентували слухачам свою першу сольну концертну програму "17 пісень про кохання", до якої увійшли найяскравіші та найвідоміші українські і світові хіти. Зараз ця програма налічує більш, ніж 20 світових хітів та має дуже великий успіх у слухача.

У репертуарі квартету є програма “Вікно у Париж” або “Пісні Франції”. Ця програма є своєрідною антологією історії французького шансону. В ній можна почути пісню «La temps des cerises», яка була написана ще у 1868 році та стала гімном французької революції. Цю пісню вважають прародителькою французького шансону.
В цій же програмі талановиті співаки квартету дарують слухачам улюблені пісні з репертуару Джо Дассена, Мішеля Леграна та багато іншого цікавого.

Ми весь час працюємо над новими програмами та чекаємо на нові зустрічі з Вами!Impressio Band