Квартет “ІМПРЕССІО”


Капела ім. Ревуцького

Квартет солістів "Impressio" був створений в жовтні 2016 року на базі Чоловічої капели ім. Ревуцького у складі Дениса Шпака (ліричний тенор), Володимира Шевчука (драматичний тенор), Костянтина Коренєва (баритон) та Арсентія Примака (бас). В програмах квартету також приймає участь Анна Зарецька (сопрано).
Квартет виконує вокальні твори у популярному в світі стилі classical crossover, що поєднує в собі класичну музику з різними сучасними напрямками.


За такий короткий час квартет встигнув виступити на великих сценах м. Києва, до дня Європи в Україні та до Євробачення-2017 квартет разом з Капелою ім. Л.Ревуцького виступили у фан-зоні на Софійській площі, прийняв участь у гала-концерті, присвяченому відкриттю нового сезону у вітальні Козловського, має спільну працю з Київським академічним театром "Колесо" та Національним Музеєм Революції Гідності у виставі "МИ, МАЙДАН!" за п'єсою Надії Симчич, яка була також виконана у м. Львів та у м. Запоріжжя, виступив у якості зіркового гостя на дитячому фестивалі "Сузір'я талантів в "Україні", у Новорічну ніч на Софіївській площі квартет привітав українців з Новим 2017м роком.

На початку 2017 року квартет разом з солісткою Капели Анною Зарецькою презентували слухачам свою першу сольну концертну програму "17 пісень про кохання", до якої увійшли найяскравіші та найвідоміші українськи і світови хіти.В наявності квартету пісні українських композиторів, світові хіти, пісні з репертуару Андреа Бочеллі, Елвіса Преслі, групи «Queen», саундтрек з фільму «5 елемент», арії з мюзиклу «Привид опери», «Чарівна флейта» В.А. Моцарта, джазові композиції, блюзова класика та багато іншого.

Художній керівник квартету – генеральний директор Капели ім. Л.Ревуцького Олександр Круковський.


Офіційна сторінка у Facebook:
Impressio Band